Zadzwoń do nas: + 48 607 424 276

Biuro Matrymonialne Swiat-Singla.pl - Regulamin

1. Użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu i przestrzegać wszystkich zasad w nim zawartych.

2. Biuro Matrymonialne Świat Singla, działające pod domeną swiat-singla.pl (dalej Biuro) świadczy usługi matrymonialno-zapoznawcze.

3. Usługi Biura są świadczone wyłącznie osobom pełnoletnim oraz stanu wolnego.

4. Klient zobowiązuje się do przekazania swoich danych zgodnie z prawdą.

5. Wypełnienie formularza kontaktowego i przekazanie danych do Biura jest bezpłatne i nie zobowiązuje Użytkownika do korzystania z usług Biura.

6. W celu aktywowania usług Biura, dzięki czemu Użytkownik będzie mógł otrzymywać oferty potencjalnych partnerów, Biuro wyśle Klientowi umowę drogą elektroniczną na wskazany przez Użytkownika adres email; lub Użytkownik otrzyma umowę w biurze Świat Singla podczas spotkania w pracownikiem Biura.

7. Każdy Klient jest zobowiązany podpisać umowę z Biurem w celu aktywacji płatnych usług matrymonialno-zapoznawczych.

8. Cennik usług na stronie internetowej swiat-singla.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Ostateczna cena za wykonanie usługi jest ustalana indywidualnie z każdym Użytkownikiem w umowie o świadczenie usług matrymonialno-zapoznawczych.

9. Oferty matrymonialne prezentowane na stronie swiat-singla.pl maja charakter poufny i niektóre szczegóły ofert, takie jak Imię, zostały zmodyfikowane przed Biuro.

10. Historie Klientów zamieszczone na stronie swiat-singla.pl mają charakter poufny i niektóre szczegóły historii, takie jak Imię, zostały zmodyfikowane przed Biuro.

11. Użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu i przestrzegać wszystkich zasad w nim zawartych.

12. Reklamacje należy przesyłać na biuro@swiat-singla.pl